KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6525681
nr 652 5681
Gravyr
Visby, 1700-tal, 37x49
Kondition: oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 18:18:07
500 kr
500 kr
1.100 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.800 kr
Gravyr
Kondition: oramad
nr 652 5681
Gravyr
Visby, 1700-tal, 37x49
Kondition: oramad
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 1.900 kr |
måndag 23 augusti 2010 |